VPIS V CICIBANOVE URICE in IGRAJMO SE SKUPAJ

Spoštovani starši!

Spet se je začelo novo vrtčevsko leto in vključeni otroci se že uspešno privajajo na novo okolje, prijatelje in strokovne delavce. Za otroke, ki niso vključeni v vrtec, z mesecem oktobrom pričenjamo izvajati dodatna progama: CICIBANOVE URICE za otroke od 3. do 5. leta in
IGRAJMO SE SKUPAJ za otroke stare od 2. do 3. leta, ki jih še spremljajo starši.

VPISNICO lahko od danes naprej natisnete iz naše spletne strani (Vrtec in starši/Vpis otrok/Vloga za sprejem v dodatne dejavnosti) ter jo po pošti ali osebno dostavite na upravo Vrtca Trbovlje, Rudarska cesta 10 a.

Vpis bomo zaključili 24.9.2018.

Popoldanska srečanja bodo potekala ob torkih od 16.30. do 18.00. ure v enoti Pikapolonica. Prvo srečanje z otroki načrtujemo 9.10.2018, teden prej (2.10.2018) pa vas bomo povabili na informativni sestanek.

OMOGOČITE OTROKU PRIJETNO DRUŽENJE Z VRSTNIKI, SPODBUDNO OKOLJE IN SOOČENJE Z NOVIMI IZZIVI.

Daša Bokal, ravnateljica