Vrtec Trbovlje, uprava • Rudarska 10a • 1420 Trbovlje

t: 03 563 33 80 | e: info@vrtec.trbovlje.tv

Vrtec Trbovlje, uprava • Rudarska 10a • 1420 Trbovlje

t: 03 563 33 80 | e: vrtec.trbovlje@guest.arnes.si

Aktualno

PREDAVANJE ZA STARŠE

04. 12. 2019

Starši vabljeni na predavanje logopedinje Tjaše Polutnik, zaposlene v ZD Trbovlje, Razvojna ambulatna.  Predavanje bo potekalo v  MCT, dne 9. 12. 2019 ob 17. uri. (brez prisotnosti otrok, trajanje največ 1,5 ure) Na predavanju bo logopedinja predstavila odstopanja v govornem razvoju predšolskih otrok ter načine kako starši lahko pomagate otroku pri njegovem govornem razvoju. VABLJENI!!! ...

FIT AKTIV

22. 11. 2019

FIT AKTIV V OKVIRU PROJEKTA FIT INTERNATIONAL   Na aktivih posvečenih FIT vsebinam, se strokovni delavci seznanijo s FIT didaktično-gibalnimi igrami in FIT aktivnimi metodami s strani FIT koordinatork. Nove vsebine nato strokovni delavci vnašajo v svoje delo na nivoju vodenih dejavnosti, ...

Galerija slik

Koristne povezave

Kontaktni podatki enote Pikapolonica

03 56 33 389
pikapolonica.vvztrb@guest.arnes.si

Vrtec je odprt od 5:00 do 16:30.
Organizacijska vodja enote je: Andreja Prašnikar.

Informacije javnega značaja

Splošni podatki o organu in informacijah javnega značaja s katerimi razpolaga

Za otroke

Spoštovani starši! Tukaj lahko dostopate do spletnih strani, kjer boste skupaj z otroki reševali naloge z različnih področij dejavnosti.

Vaše ideje in pripombe

Verjamemo v dialog, zato vas prosimo in vabimo, da nam sporočite svoje mnenje glede delovanja našega vrtca. Enkrat mesečno na sestanki predelamo vsa vaša mnenja in objavimo odgovore.