OBVESTILO

SPOŠTOVANI STARŠI!

V ponedeljek, 18. 5. 2020, ponovno odpiramo vrata našega vrtca. Veseli smo, da se ponovno vidimo, pa čeprav z malo spremenjenim »hišnim redom« in pogoji dela.

Z oblikovanjem vzgojnih skupin za naslednji teden smo zaključili, ravno tako smo končali tudi s protokoli, ki smo jih na podlagi priporočil izdelali za naš vrtec in prilagodili glede na posamezno enoto.

Protokole enote, katero obiskuje vaš otrok lahko najdete na spletni strani enote, poleg tega pa vam jih bodo posredovale tudi vaše vzgojiteljice vključno s podatkom, s katerimi strokovnimi delavci bo vaš otrok preživljal dopoldneve naslednjih štirinajst dni. V prilogi vam pošiljamo splošni protokol, ki ga morate starši upoštevati ob prihodu in odhodu otrok v vrtec in iz vrtca:

Prepričani smo, da bomo z medsebojnim razumevanjem in sodelovanjem uspeli!

Daša Bokal