POLETNE OBLIKE

V obdobju med 1. 7. in 25. 8. 2020 bosta v našem vrtcu odprti dve enoti:

PIKAPOLONICA                                               in                                BARBARA
          Pridružili se bodo otroci iz  enote                                                          Pridružili se bodo otroci iz enote Ciciban.
Mojce (tudi RO) in oddelka iz OŠ AH.

Obe enoti bosta odprti od 5:00 do 16:30 ure!

Otroci se normalno vključijo v svoje enote in oddelke s 26. 8. 2020.

V poletnem času bomo izvajali splošne higienske in ostale ukrepe NIJZ. V vrtec naj prihajajo le zdravi otroci in osebje. Dejavnosti se bodo v največji meri izvajale na prostem in v manjših skupinah. Poskrbeli bomo za redno in temeljito umivanje rok, razkuževanje sredstev, zračenje prostorov in upoštevanje socialne distance do staršev. Obvezne so maske za starše pri vstopu v vrtec. Starše naprošamo, da redno sporočajo vzrok otrokove odsotnost.

ŽELIMO VAM PRIJETNE IN ZDRAVE POLETNE DNI!

Kolektiv Vrtca Trbovlje