OBVESTILO za starše

Spoštovani starši!

Glede na to, da se virus (žal) vse pogosteje pojavlja v naši bližini, naj vas še enkrat opozorimo na pravila, ki veljajo znotraj našega vrtca v času poletnih oblik dela.

Zaščitne maske so ob razkuževanju rok obvezne v zaprtih javnih prostorih.

Prosimo vas, da v notranjosti vrtca uporabljate zaščitne maske in si razkužite roke pred vstopim in ob izstopu iz vrtca ter ohranjate varnostno razdaljo.

Prosimo vas, da se čim manj zadržujete v notranjosti prostorov vrtca – starejše otroke nam zaupajte že pred vstopom v vrtec. Mnogi starši ste ta ukrep zelo dobro sprejeli in že opažate napredek pri otrokovi samostojnosti.

V vrtec naj prihajajo le ZDRAVI otroci. Otrok naj v primeru bolezni ostane doma in se dobro pozdravi.

Ko starši svojega otroka ponovno pripeljete  v vrtec po odsotnosti zaradi dopusta/počitnic ali po bolezni, vzgojiteljici predložite izjavo, ki jo najdete na tej povezavi.

Starše otrok, ki so dopustovali/počitnikovali v »ogroženih deželah« (oranžni in rdeči seznam) naprošamo, da se dosledno držijo navodil NIJZ in da otroke pred pretekom 14 dni NE pripeljejo v vrtec.

Skupaj zmoremo vse!

Ravnateljica:

Daša Bokal, mag. prof. inkl. ped.