OBVESTILO ZA STARŠE - NUJNO VARSTVO OROK

OBVESTILO O PODALJŠANJU UKREPA  - ZAPRTJE VRTCA

iz razloga preprečitve nadaljnjega širjenja virusa SARS CoV-2

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo tudi v tednu od 18. 1. 2021 do 22. 1. 2021 v Vrtcu Trbovlje zagotavljali nujno varstvo za otroke, katerih starši ste zaposleni in varstva ne morete zagotoviti na drug način.

V tednu od 18. 1. do 22. 1. bo NUJNO VARSTVO organizirano v

enoti PIKAPOLONICA  za otroke iz enot Pikapolonica, Mojca in Barbara IN v

enoti CICIBAN za otroke iz enote Ciciban.

SPREJEMALI BOMO LE ZDRAVE OTROKE STARŠEV, KI NUJNO POTREBUJEJO VARSTVO.

Da bomo NUJNO VARSTVO lažje organizirali, vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka na tel. št. 040 586 131 oziroma na e-mail naslov dasa.bokal@guest.arnes.si, do sobote, 16. 1. 2021 do 15.00.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO in ODGOVORNOSTJO presodite ali varstvo v vrtcu zares potrebujete.

Ob  prihodu otroka v vrtec (v kolikor boste otroka vključili  po daljšem časovnem obdobju oziroma na novo), strokovnim delavkam izročite Izjavo o zdravstvenem stanju otroka  (TUKAJ) ter Potrdilo delodajalca obeh staršev (TUKAJ).

V vrtcu bomo še naprej dosledno upoštevali protokol, ki ga imamo izdelanega za čas epidemije.

Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, po katerih delujemo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bodo obveščale vaše strokovne delavke, vse informacije pa najdete tudi na naši spletni strani https://www.vrtec-trbovlje.si/.

HVALA ZA RAZUMEVANJE!

Ravnateljica: