Dostopnost
Temno-svetli kontrast
Svetlo-temni kontrast
Sivine
A
A
A
Velikost
Prekliči vse

Vrtec Trbovlje, uprava • Rudarska 10a • 1420 Trbovlje

t: 03 563 33 80 | e: info@vrtec.trbovlje.tv

Vrtec Trbovlje, uprava • Rudarska 10a • 1420 Trbovlje

t: 03 563 33 80 | e: vrtec.trbovlje@guest.arnes.si

POTRDILO O KARANTENI

03.05.2021

Spoštovani starši!

V primeru, da je bil vaš otrok v tesnem stiku z okuženo osebo s SARS-CoV-2  oz. se je v domačem okolju okužil z virusom in je NIJZ  zanj priporočil 10-dnevno karanteno na domu, je zanj  potrebno urediti karantensko potrdilo na naslednji spletni strani:

https://www.gov.si/novice/2020-11-12-nov-nacin-pridobivanja-potrdil-o-prestajanju-karantene-na-domu/

Karantensko potrdilo, z otrokovimi podatki, ki ga boste prejeli po elektronski pošti, prosim posredujte v vrtec na elektronski naslov: enisa.kozaric@guest.arnes.si, saj ste zgolj na podlagi karantenskega potrdila, starši oproščeni plačila vrtca za čas karantene.


Daša Bokal, ravnateljica