Vpis v dodatne dejavnosti - Cicibanove urice

Spoštovani starši!

Zopet je leto naokoli. Pravkar začenjamonovo predšolsko leto. Vključeni otroci se uspešno privajajo na strokovne delavce in nove prijatelje. Z današnjim dnem je mogoče na spletni strani Vrtca Trbovlje dobiti vpisnico za dodatni program-Cicibanove igralne urice za otroke od 3. leta dalje in Igrajmo se skupaj za otroke stare 2-3 leta, ki jih še spremljajo starši. Prijavnico izpolnite ter jo po pošti vrnite na upravo Vrtca Trbovlje, Rudarska cesta 10a.
Program se bo izvajal v enoti Pikapolonica vsak torek od 16.30. do 18.ure. Prvo srečanje z otroki bo predvidoma 13. oktobra 2015. Teden dni prej vas bomo povabili na sestanek, kjer boste izvedeli vse, kar vas zanima.
Omogočite otroku prijetno druženje z vrstniki, spodbudno okolje in srečevanje z novimi izzivi.

Gordana Vranešič, ravnateljica