Začetek novega predšolskega leta

Spoštovani starši!

Poletni počitniški čas se počasi izteka in verjamem, da ste skupaj z otrokom preživeli veliko prijetnih dni. In prav je tako. Prav pa je tudi, da se 1.9. 2016 začne novo predšolsko leto, ki bo ravno tako prineslo zanimive dogodke, ki bodo razveseljevali vašega otroka in vas.

In kako bomo začeli?

• V enoti Ciciban in Pikapolonica odpremo vrata ob 5. uri zjutraj in jih zaprejo ob 1630. uri.
  • V enoti Barbara in Mojca odpremo vrata ob 6. uri in zaprejo ob 1530. uri.
  • V oddelku na osnovni šoli A. Hohkrauta odpremo vrata ob 630. uri in ji zaprejo ob 1530. uri.

Kdor še ne ve v kateri igralnici je njegov otrok, s katerimi strokovnimi delavkami se bo družil, lahko to preveri v enoti v katero je otrok vključen, oziroma na upravi.

Kdaj pripeljati otroka v vrtec prvi dan?

• Vsi tisti otroci, ki so vrtec že obiskovali lahko s časom prihoda in odhoda nadaljujejo tako kot so leto zaključili.
  • S starši najmlajših otrok so vzgojiteljice že imele sestanek in se o postopnem uvajanju otroka dogovorile.
  • Vsi ostali, ki prvikrat vstopate v naše prostore, pa to storite umirjeno v času, ki bo vam in otroku ustrezal. Ne hitite, ne bodite vznemirjeni, saj bodo že otroci dovolj. Bodite jim v oporo in se veselite nove prelomnice v otrokovem življenju. Strokovne delavke vas bodo usmerjale koliko časa naj bo otrok in tudi vi v oddelku. Zaupajte jim.

V primeru, da imate še vedno kako dilemo, vprašanje smo vam na voljo in radi vam bomo prisluhnili.

Prijazen, nasmejan, verjetno tudi z nekaj solzicami začinjen začetek novega predšolskega leta vam želimo zaposleni Vrtca Trbovlje z ravnateljico Gordano Vranešič