OBVESTILO O SPREJEMU OTROK ZA VRTČEVSKO LETO 2021/22

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v  vrtčevsko leto 2021/22 lahko sprejeli 132 otrok, ki so bili vpisani v času rednega vpisa in septembra 2021 izpolnjujejo starostni pogoj – najmanj 11 mesecev.

V enoto Pikapolonica bomo sprejeli 34 otrok, v enoto Ciciban 55 otrok, v enoto Barbara 21 otrok in v enoto Mojca 22 otrok.

Starši novo sprejetih otrok bodo na dom po pošti prejeli obvestila o sprejemu, skupaj s pogodbo, od 23. 4. 2021 dalje (čas za prevzem je 8 dni). Podpis pogodbe, ki jo v 15 dneh (najkasneje do 21. 5. 2021) vrnete na Upravo Vrtca Trbovlje pomeni, da razporeditev sprejemate in se postopek za vključitev otroka v oddelek lahko nadaljuje. Pogodbo lahko vrnete osebno ali pa jo s priporočeno pošto pošljete na naslov Uprave (Rudarska c. 10 a, Trbovlje).

Želimo si, da nam bodo razmere omogočale normalno poslovanje in bomo lahko organizirali junijske informativne sestanke za starše vseh novo vpisanih otrok, kjer boste prejeli še druge informacije v zvezi z dokumentacijo,  vstopom  in postopnim uvajanjem otroka v vrtec.

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate:

- seznam vseh vpisanih otrok za vrtčevsko leto 2021/22

- seznam sprejetih otrok za vrtčevsko leto 2021/22

- čakalni seznam za sprejem otrok za vrtčevsko leto 2021/22

V obvestilu, ki ga boste prejeli po pošti, boste našli tudi šifro vašega otroka.

Nataša Kmet, svetovalna delavka