Barbara

HURA, POČITNICE!

Naša enota ima že nekaj dni nove varovance – otroke in odrasle iz enote Ciciban.

Verjamemo, da se bomo vsi skupaj imeli lepo v teh poletnih dneh, saj enota Barbara ponuja krasne možnosti za igro tudi v vročih dneh.

Za trenutek se ozrimo v preteklo šolsko leto: začeli smo zelo obetavno, z vsem zaletom, nato nas je na začetku pomladi ustavila epidemija, končali smo prijetno, mirno in polni upanja, na tisto, kar nas čaka v prihodnosti.

Vsem staršem enote Barbara bi se rada na tem mestu – v imenu vseh nas, zaposlenih -   zahvalila za sodelovanje in za vso pomoč. Še posebej bi se zahvalila Nacetovim staršem, ki so v letošnjem letu zbrali zares veliko kopico odpadnega papirja!

Naj bo čas počitnic namenjen sprostitvi in novim doživetjem vaše družine! Več si povemo, ko se snidemo…

1. julij, 2020 zapisala: Barbara Vodeb