ZAPRTJE ENOTE ZARADI PREPREČEVANJA ŠIRITVE KORONAVIRUSA

S 16. marcem je po številnih ukrepih, s katerimi smo v Vrtcu Trbovlje do tega datuma preprečevali širitev koronavirusa, enota Mojca kot vsi drugi vrtci po Sloveniji in drugje, zaprla svoja vrata. Kdaj jih bomo spet odprli, v tem trenutku še ni znano.

Strokovne delavke želimo vsem staršem in otrokom, da ostanete zdravi in to obdobje preživite čim bolj ustvarjalno, umirjeno in krepite medsebojne vezi. Te dni nam je bilo mnogo odvzeto, vendar smo hkrati dobili priložnost za drugačna doživetja, druženja, pogovore.

Tudi jaz vas v imenu delavk pozivam, da upoštevate vse svetovane previdnostne ukrepe, premišljeno načrtujete svoje gibanje na prostem in svoje otroke ustrezno in starosti primerno poučite o nevarnostih virusa in previdnostnih ukrepih. Morda vam bo v pomoč katera od pravljic, ki te dni krožijo po spletu. Vsekakor pa ne pozabite na lasten zgled.

Veliko zdravja vam želim, in prijetne dni v družinskem krogu.

Zapisala vodja enote,
Maruša Prelogar