03 56 33 355 - Zbornica
vrtec.miska@gmail.com

Vrtec je odprt od 6.30 do 15.30.
Organizacijska vodja enote je: .

Naslov: Trg revolucije 19, 1420 Trbovlje

S prvim septembrom 2016 so se prvič odprla vrata  na OŠ Alojza Hohkrauta za predšolske otroke. Na šoli je bil do lanskega leta le en oddelek drugega starostnega obdobja, v katerem je starost otrok 5-6 let. v letošnjem letu pa novost- na šoli gostujeta že kar dva oddelka vrtca Ciciban :)Igralnici sta prostorni, obnovljeni,  preurejeni in opremljena s kotički, ki otrokom ponujajo možnosti izbire različnih dejavnosti, sprostitve, raziskovanja in umika.

Nahajamo se v samem centru mesta, ki nam ponuja možnosti raziskovanja in odkrivanja zanimivosti v okolici. V bližini imamo gozd, ki ga bomo pogosto raziskovali. Vključili smo se tudi v program gozdnih vrtcev. V sami stavbi imamo možnost koriščenja šolske telovadnice. Pogosto bomo  sodelovali z enoto Ciciban in koristili njihovo igrišče.  Velik poudarek bomo dali gibanju , skrbi za zdravje in dobremu počutju v novem okolju.