Pikapolonica

POČITNIŠKE IGRARIJE

V vrtcu Pikapolonica je tudi poleti veselo in igrivo. Letos so se nam med počitnicami pridružili tudi otroci iz enote Barbara in Mojca, tako, da otroci dobijo priložnost, da razširijo svoj krog prijateljstva. Vzgojiteljice poskrbimo, da je njihov dan v vrtcu pester in zanimiv z različnimi dejavnostmi. Poleg likovnega ustvarjanja se otroci veliko gibajo zunaj na igrišču, kjer se predajajo različnim gibalnim igram in tudi igra v peskovniku jim ni tuja. Ob vročih dneh pa so zanimive predvsem igre z vodo in ob vodi. Na takšen način se vsi skupaj hladimo.  Dolgega časa pri nas ne poznamo, saj nam vsem skupaj poletni dnevi hitro minevajo. Pomembno nam je, da otroci v vrtcu uživajo in da skupaj veselo preživijo tudi poletne dni v vrtcu!

NAJ SE POLETJE NIKOLI NE KONČA!

Vodja počitniških oblik dela vzgojiteljica Andreja Prašnikar