Vrtec Trbovlje, uprava • Rudarska 10a • 1420 Trbovlje

t: 03 563 33 80 | e: info@vrtec.trbovlje.tv

Vrtec Trbovlje, uprava • Rudarska 10a • 1420 Trbovlje

t: 03 563 33 80 | e: vrtec.trbovlje@guest.arnes.si

PRVI VRTČEVSKI DAN

30.08.2019

Spoštovani starši,
brezskrbne poletni dni se počasi približujejo h koncu in prepričani smo, da ste jih preživeli lepo, s svojimi otroki in ostalimi najdražjimi. Prepričani smo, da se skupaj z vašim otrokom veselite novega vrtčevskega leta, katerega dogodki bodo razveseljevali vaše otroke in vas.


Če kateri izmed staršev še ni pridobil podatkov, v kateri skupini je njegov otrok in če bi to želel izvedeti pred ponedeljkom, lahko pokliče v enoto katero bo otrok obiskoval ali pa pokliče na upravo - svetovalno delavko Natašo Kmet (03 56 33 382).

S starši otrok so vzgojiteljice že imele sestanek in so se o postopnem uvajanju otroka s starši že dogovorile.

Vsi otroci in starši, KI PRVIKRAT STOPATE V NAŠE PROSTORE, ste še posebej DOBRODOŠLI.

Svoj prihod v vrtec izvedite umirjeno v času, ki bo otroku in vam ustrezal. Ne hitite, ne bodite vznemirjeni, saj bodo že vaši otroci dovolj. Bodite jim v oporo in se veselite nove prelomnice v otrokovem življenju. 
Sledite nasvetom strokovnih delavk - le-te vas bodo usmerjale koliko časa naj bodo vaši otroci in vi v oddelku. ZAUPAJTE JIM!

Za vsa vprašanja in dileme smo vam na voljo.

ŽELIMO VAM PRIJAZEN, NASMEJAN, VERJETNO TUDI Z NEKAJ SOLZICAMI "OBSIJAN" ZAČETEK NOVEGA VRTČEVSKEGA LETA. 


ZAPOSLENI V VRTCU TRBOVLJE