DOBRODOŠLICA

do sonca,
do sreče,
čez svet
in puščajo za vse zanesenjake
v prihodnosti sled.
Ko prihajajo iz njihovih ust
tiste velike besede,
kakor sonce
in sreča in svet,
je kot bi iz velike sklede zajemali sladko jed.
In ko se nasitijo, sijejo
od zdravja in židane volje,
kot sonce,
kot sreča,
kot svet,
ki se je premaknil na bolje
za celo velikanovo ped.
(Tone Pavček)

Spoštovani starši in skrbniki,
brezskrbni poletni dnevi se zaključujejo in prepričani smo, da ste jih preživeli lepo, s svojimi otroki in ostalimi najdražjimi. V veselje nam je, da se skupaj z vašim otrokom veselite novega vrtčevskega leta, katerega dogodki bodo razveseljevali vaše otroke, vas in vse nas.

V novo vrtčevsko leto 2022/23 gledamo z optimizmom, pripravljeni, da se bomo skupaj ponovno spoprijeli z vsemi izzivi, ki nas čakajo.

Prepričani smo, da bomo s skupnim sodelovanjem, usklajenim delovanjem, spoštovanjem in upoštevanjem drug drugega in priporočil pristojnih, uspešno ustvarjali varen, ustvarjalen in spodbuden prostor, ki bo otrokom nudil optimalne možnosti za rast, razvoj in napredek.

Naša glavna skrb je dobro počutje otrok, ki prvič vstopajo v vrtec kot tudi otrok, ki se po počitnicah ponovno vračajo v vrtec.

ŽELIMO VAM PRIJAZEN, NASMEJAN, VERJETNO TUDI Z NEKAJ SOLZICAMI OBDAN ZAČETEK NOVEGA VRTČEVSKEGA LETA.

Kolektiv Vrtca Trbovlje