OBVESTILO ZA STARŠE NOVINCEV V VRTČEVSKEM LETU 2021/22

Spoštovani starši!

V našem vrtcu se počasi poslavljamo od vrtčevskega leta 2020/21, zato v teh dneh, po vseh enotah potekajo zaključna srečanja otrok in staršev.

Za starše otrok, ki se bodo v vrtec vključili z novim vrtčevskim letom 2021/22, načrtujemo UVODNO SREČANJE,
na katerem boste pridobili osnovne informacije glede uvajanja otroka v vrtec in odgovore na vprašanja, ki vam bodo v pomoč pri pripravi otroka na prvi korak v svet izven njegovega družinskega kroga.

Za otroke, ki bodo vključeni v enoti Pikapolonica in Barbara, bo uvodno srečanje s starši potekalo v torek, 29. 6. 2021 ob 17. uri, na zunanjem igrišču enote Pikapolonica.

Za tiste otroke, ki bodo vključeni v enoti Ciciban (vključno z oddelkoma na OŠ AH) in Mojca, pa  bo srečanje potekalo v sredo, 30. 6. 2021 ob 17. uri, prav tako na zunanjem igrišču enote Ciciban.

Starši boste v prihajajočih dneh na svoje naslove prejeli pisna vabila za uvodno srečanje.

V vrtcu moramo še vedno spoštovati vse zdravstveno-higienske ukrepe za preprečevanje možnosti širitve okužb s COVID-19,
zato starše, ki se boste udeležili srečanja pozivamo, da upoštevate predpisane ukrepe, s čimer bodo lahko srečanja potekala v varnem okolju.

Svetovalna delavka Nataša Kmet