Otvoritev igralnice na prostem z učnim gozdičkom v enoti Barbara

Nova pridobitev enote Barbara je nastala pod okriljem projekta Podnebni cilji in vsebine v VIZ, v razpisu MIZŠ.
Igralnica na prostem z učnim gozdičkom, ki bo otrokom preko igre, gibanja na svežem zraku, opazovanja in raziskovanja približala skrb za zdravje, okolje in naravo.
Ogromno truda je bilo potrebnega, da je projekt zaživel,­ poleg vodstva in strokovnih sodelavcev vrtca, so ga z idejami pomagali snovati vrtčevski otroci in njihovi starši.
Učni gozdiček in igralnica na prostem pa ne bosta namenjena zgolj otrokom iz enote Barbara, ampak vsem otrokom iz Vrtca Trbovlje, ki bodo novo pridobitev lahko prav tako uporabljali.

Posebna zahvala gre vsem zaposlenim v enoti Barbara za trud in izvedbo projekta, ter organizacijo otvoritve igralnice na prostem.
Občini Trbovlje, županu Zoranu Pozniču in podžupanu Roku Koprivcu, ter vsem predstavnikom občine Trbovlje, pa iskrena hvala za vso podporo, ter udeležbo na otvoritvi.