POVABILO NA SPLETNO PREDAVANJE ZA STARŠE - VARNA NAVEZANOST (M. Ruparčič)

VABIMO VAS NA SPLETNO PREDAVANJE ZA STARŠE, Z NASLOVOM: VARNA NAVEZANOST OTROK: odnos je vedno pomembnejši od problema,
 ki bo potekalo v spletnem okolju , dne 7. 12. 2022 ob 18:00. Povezavo do predavanja ste starši prejeli s strani vzgojiteljic preko eAsistenta ali na vaš elektronski naslov. V kolikor povezave niste prejeli, se obrnite na vzgojiteljico vašega otroka.
O navedeni temi nam bo predaval predavatelj: Miha Ruparčič – družinski terapevt, ki je vrsto let vodil šolo za starše, v zadnjih letih pa se posveča poglobljenemu razumevanju otrokovega razvoja z vidika nevroznanosti in varne navezanosti. Svoje delo opravlja na Inštitutu za raziskave varne navezanosti in se izobražuje tudi v tujini (Neufeld Institute v Kanadi in pri dr. Danielu J. Sieglu, idr. v ZDA).

VLJUDNO VABLJENI!

Spletno predavanje je Vrtec Trbovlje za starše zakupil pri Mali modri akademiji.