SPREJEM OTROK ZA VRTČEVSKO LETO 2023/24

V letošnjem letu je bilo v času rednega vpisa v Vrtec Trbovlje vpisanih 116 otrok. Ker je bilo vpisanih manj otrok, kot je bilo v vrtcu prostih mest, Komisije za sprejem otrok v Vrtec Trbovlje, ni bilo potrebno sklicati.

Svetovalna delavka je za novo vrtčevsko leto oblikovala oddelke, v katere se bo vključilo 81 otrok prvega starostnega obdobja in 35 otrok drugega starostnega obdobja.

Starši bodo že danes ali jutri v svoje poštne nabiralnike prejeli obvestila o sprejemu, s katerim bodo obveščeni v katero enoto bo vključen njihov otrok. Obvestilo je potrebno mesec dni pred vključitvijo otroka v vrtec vložiti na CSD.

Starše vseh novincev bomo v mesecu juniju 2023 povabili na uvodni roditeljski sestanek, na katerem bodo prejeli vse potrebne informacije za vstop  njihovih otrok v Vrtec Trbovlje.