6. TEDEN ZAPRTJA VRTCEV

Spoštovani starši, dragi otroci.

Vstopamo v 6. teden zaprtja slovenskih vrtcev. Gotovo se sprašujete, ali naša Mojca ves ta čas sameva in kaj v tem času počnemo vzgojiteljice in naš vzgojitelj. Tu in tam se vrata našega vrtca odprejo in pridne roke poskrbijo, da bo vrtec, ko se vrnete, čist, varen in urejen. Poskrbeli smo, da bodo imeli vaši ležalniki svežo posteljnino. Pospravili smo lopo in oddali v popravilo vse, kar je bilo v okvari. Opravili smo inventuro - to je takšno delo, pri katerem preštejemo vse od stolov do žlic. Nekatere vzgojiteljice doma skrbijo za svoje otroke, spet druge skrbijo za otroke staršev, ki jih zaradi službe ne morejo čuvati sami. Vzgojitelji v tem času tudi izobražujemo in načrtujemo nove dejavnosti za vas, dragi otroci.

Upamo, da ste zdravi in da vam je kljub vsemu lepo.

Vzgojiteljice bomo vesele vaših pozdravov in fotografij!

Lili in Katarina, Maruša, Maja in Damir, Danica in Anja, Petra in Nataša