DECEMBER PRI SONČKIH - V RAZVOJNEM ODDELKU

Škripanje snega pod nogami, mrzle snežinke na toplih noskih, vroč čaj, belina snega ter barvitost v pajacke oblečenih razigranih otrok ... kaj ni zima prav zares čarobna? Še posebej smo se razveselili prvega snega, ki ga sedaj že kar pogrešamo. V veselem pričakovanju praznikov, kose po mestih prižigajo lučke in si otroci šepetajo skrite želje za dobre može, je bilo tudi naše delo prežeto s praznično tematiko. Predvsem smo ta mesec veliko ustvarjali: okrasili smo našo igralnico, izdelovali čestitke, postavili novoletno jelko, vse pa smo opremili z veliko dobre volje ter - da ne pozabim - z ogromnooo bleščicami, za katere sem prepričana, da so se na naših oblačilih prikradle tudi v vaše domove. Skupaj z najlepšimi željami za novo leto, seveda. Sedaj pa vsi že nestrpno pričakujemo Dedka Mraza. Ptički so nam prišepnili, da je že na poti k nam!