DOBRODOŠLI PRVIČ, DOBRODOŠLI ZNOVA

Spoštovani starši in stari starši, dragi otroci!

Dobrodošli prvič ali znova v našem malem vrtcu! Vzgojiteljice Lili, Katarina, Petra, Nataša, Danica, Anja, Maja in Maruša se bomo potrudile, da bo za vas pri nas varno in prijetno. Prav tako se bosta za vas trudili gospa Nataša in Ani, ki skrbita za našo kuhinjo in čistočo vrtca.

Danes ste na vaše e-naslove že prejeli higienske protokole enote, ki so bili sprejeti z namenom zajezitve širjenja novega koronavirusa. Prosim vas, da si jih preberete in upoštevate. Starši novincev in otrok, ki zadnje dni niso obiskovali vrtca, pa ne pozabite na izjavo o zdravstvenem stanju otroka, brez katere otroka ne moremo sprejeti v vrtec.

Čaka nas posebno leto, z izzivi kot jih doslej nismo bili vajeni. Vnaprej se vam zahvaljujem za vašo potrpežljivost, sodelovanje in razumevanje. Ob začetku leta vas še posebej povabimo, da izrazite svoja pričakovanja, dvome in vprašate, kar vas zanima. Verjamem, da bomo z dobro komunikacijo lahko kos vsemu, kar nam bo leto prineslo.

Maruša Prelogar,
vodja enote