DOBRODOŠLI ZNOVA V VRTCU

Spoštovani starši,

v imenu kolektiva enote Mojca vam izrekam dobrodošlico ob vrnitvi v naš vrtec. Kot ste lahko že prebrali, in boste kmalu tudi videli, bo življenje v vrtcu precej drugačno kot ste ga vajeni. Tudi nam je žal za marsičem, čemur se bomo v letošnjem šolskem letu morali odpovedati. Vedite, da je tudi za nas situacija nova, zato vas prosimo za razumevanje in potrpljenje.

Tudi naše sodelovanje bo potekalo drugače kakor ste vajeni. Prosim vas, dnevno spremljajte e-naslove, spletno stran vrtca in obvestila na vhodih. Z vzgojiteljicami lahko komunicirate preko vrtčevskega telefona ali po e-pošti. Dobro preberite navodila, ki jih boste prejeli, in se jih dosledno držite.

Strokovne delavke se bomo po najboljših močeh potrudile, da bo vrtec za vašega otroka varen in prijeten kraj, kolikor bo to v danih razmerah mogoče. Otroci v stiski bodo deležni objema in tolažbe, zato ne bodite v skrbeh.

S pozitivnimi mislimi in dobrim sodelovanjem bomo uspešno premagali to neprijetno obdobje.

vodja enote:
Maruša Prelogar