IGRANA PREDSTAVA V IZVEDBI NAJMLAJŠIH OTROK

Tokratno srečanje na nivoju enote so pri pripravili otroci in vzgojiteljici iz skupine Zmajčki. Naši najmlajši otroci, stari od 3 do 4 leta so skupaj z vzgojiteljicama pripravili in odigrali igrano predstavo po vsebini ukrajinske ljudske pravljice Rokavička.

Aktivno so sodelovali vsi otroci iz skupine in se v različnih vlogah pojavljali v predstavi, ki jo je povezovala vzgojiteljica Alja, vzgojiteljica Nataša pa je skrbela, da so sodelujoči ob pravem času prihajali " na oder". Otroci so se vključevali tudi s krajšimi stavki in s posnemanjem oglašanja živali. Lahko rečemo, da so odlično izpeljali svoje naloge in niso pokazali nobene treme.

Gledalci smo jih nagradili z aplavzom in pohvalami. Še en dokaz, kaj vse ob strokovnem vodenju zmorejo naši najmlajši!