OBOGATITEV DOPOLDNEVOV V SODELOVANJU S STARŠI IN STARIMI STARŠI

Otroci iz najstarejše skupine so obiskali radijsko postajo radia Aktual Kum, kjer jim je Emina mamica, gospa Mateja Leskovšek, prijazno razkazala prostore in aparature. Otroci so spraševali in se tudi preizkusili kot novinarji. Najbolj zanimivo, pa je bilo, ko so zapeli v mikrofon in nato poslušali posnetek.

Ivin dedek, gospod Jože Ovnik, je otrokom z besedo in sliko približal Perkmandeljca, navihanega škrata, ki domuje v rudniku in rudarjem kdaj tudi kaj zagode.

Veronikina mamica, gospa Katra Hribar Frol, pa nam je popestrila dopoldne s pravljico, ki so ji otroci z veseljem prisluhnili.

Otroci z vzgojiteljicama Lili in Katarino vabijo tudi ostale starše in stare starše, da jih obiščejo in s svojim znanjem ali spretnostmi obogatijo dopoldne v vrtcu.