OBVESTILO O PONOVNEM ZAPRTJU VRTCA iz razloga preprečitve nadaljnjega širjenja virusa SARS CoV-2

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo vrtci, ki se nahajajo v »črnih« regijah od ponedeljka, 1. 2. 2021 dalje (ŽAL) ZAPRTI. V skladu z odlokom Vlade RS z dne 28. 1. 2021, bodo vrtci delovali v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja NUJNO VARSTVO ZA OTROKE, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski ali Policiji. Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

V »črnih« regijah, v katerih je z odlokom začasno prepovedano zbiranje ljudi v vrtcih in vrtec zagotavlja le nujno varstvo, bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

Od ponedeljka, 1. 2. 2021 dalje, bosta za NUJNO VARSTVO odprti enoti PIKAPOLONICA (Rudarska cesta 10 a) in CICIBAN (Trg revolucije 4 c).

Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, ki nujno potrebujejo varstvo.

Da bomo NUJNO VARSTVO lažje organizirali, vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka na tel. št. 040 586 131 oziroma na e-mail naslov dasa.bokal@guest.arnes.si do sobote, 30. 1. 2021 do 15.00.

Za vključitev otroka v vrtec potrebujete POTRDILO DELODAJALCA OBEH STARŠEV.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO in ODGOVORNOSTJO presodite ali vrtec zares potrebujete.

V vrtcu bomo še naprej dosledno upoštevali protokol, ki ga imamo izdelanega za čas epidemije.

Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, po katerih delujemo.

ZAHVALJUJEMO SE VAM ZA RAZUMEVANJE!

Ravnateljica: Daša Bokal