Teden otroka

V enoti Mojca so otroci in strokovni delavci teden otroka obeležili z različnimi vsakodnevnimi dejavnostmi. Letošnji slogan tedna otroka je bil „Skupaj se imamo dobro“ in res smo se imeli. V ponedeljek so otroci na igrišču enote prisluhnili zgodbi ob aplikatih „O goski, ki se ni želela naučiti gagati“. Torek je zaznamoval že tradicionalen jesenski kros po igrišču enote, kjer so bili zmagovalci prav vsi. Sreda je bila glasbeno obarvana, otroci so muzicirali z Orffovimi inštrumenti in plesali na pesem „Živali jeseni“. V četrtek so imeli v enoti Mojca kostanjev piknik in ples na igrišču, teden otroka pa so zaključili z jesenskim kinom in popovko, ogledali so si risanko „Polž na potepu na kitovem repu“.

Zapisala Katja Barlič