Teden otroka

Prvi teden v oktobru je teden otroka, ki ga vsako leto obeležijo tudi v enoti Mojca. Letos so strokovni delavci otrokom pripravili razgibano in zabavno vsebino. V začetku tedna jih je obiskala botra Jesen, ki je otroke spomnila na spremembe, ki se jesni dogajajo v gozdu. Skupaj so prepevali pesmi o jeseni. V torek je sledil že tradicionalni jesenski kros po igrišču enote. Najboljše pri tem krosu je, da so vsi zmagovalci. Sredi tedna so si otroci ogledali dramatizacijo Pod medvedovim dežnikom, v četrtek pa so se lahko preizkusili v karaokah. Teden so zaključili prav slastno, na pravem kostanjevem pikniku. Poleg kostanja so se sladkali še s korenčkom in pečenim krompirjem. Na srečo je čudovito jesensko vreme omogočilo, da so prav vse aktivnosti lahko izvedli na prostem, ter se naužili sonca in svežega zraka.