TEDEN OTROKA V NAŠI ENOTI

Zaposleni v naši enoti bomo poskrbeli, da bodo dnevi v tednu otroka drugačni, bolj pestri od siceršnjega vrtčevskega vsakdana. Več bo skupnih druženj, s katerimi bomo pričarali sproščeno vzdušje. Družili se bomo na glasbeno obarvanem dopoldnevu ter ob ogledu igrane predstave Repa velikanka, ki jo bomo skupaj pripravile strokovne delavke. Otroci iz najstarejše skupine bodo z vzgojiteljicama obiskali varovance v Domu upokojencev Franca Salamona in preživeli z njimi urico ob družabnih igrah. Kar dvakrat bodo deležni tudi vadbene ure v telovadnici Partizan, enkrat pod vodstvom vzgojiteljic, drugič pa bodo spoznavali osnove karateja pod vodstvom trenerja Mihe Kovačiča. Verjamemo, da bomo skozi vse te dejavnosti otrokom prikazale možnosti, kako kvalitetno preživeti prosti čas, ki je tudi tema letošnjega tedna otroka.

vzgojiteljica Maruša Prelogar