Barbara

OBVESTILO O PODALJŠANJU UKREPA  - ZAPRTJE VRTCA

iz razloga preprečitve nadaljnjega širjenja virusa SARS CoV-2

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo tudi v tednu od 14. 12. 2020 do 18. 12. 2020 enote Vrtca Trbovlje ZAPRTE, na podlagi Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 152/20).

Na podlagi Sklepa o določitvi izjem od zaprtja Vrtca Trbovlje in organizaciji delovanja Vrtca  Trbovlje v minimalnem obsegu za zagotavljanje nujnega varstva otrok, št. 181-3/2020-8,

z dne 9. 12. 2020, ki ga je izdala županja Občine Trbovlje, Jasna Gabrič, bo

v prihodnjem tednu organizirano NUJNO VARSTVO v enoti CICIBAN

(Trg revolucije 4c).

PRIJAVITI JE POTREBNO VSE OTROKE, KI BODO NUJNO VARSTVO V PRIHODNJEM TEDNU POTREBOVALI (tudi tiste, ki le-tega že obiskujejo in bodo zaradi narave dela z nujnim varstvom nadaljevali).

OTROKA PRIJAVITE na tel. št. 040 586 131 oziroma na e-mail naslov dasa.bokal@guest.arnes.si, do sobote, 12. 12. 2020 do 15.00.

Sprejemali bomo le ZDRAVE otroke staršev, ki NUJNO potrebujejo varstvo.

Ob prihodu otroka v vrtec ste strokovnim delavkam dolžni predati podpisano IZJAVO, da je otrok ZDRAV in da v obdobju zadnji 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo (dobite jo TUKAJ) ter Potrdilo delodajalca obeh staršev (dobite ga TUKAJ).

Starši, na novo vključenih otrok, morate poleg izjave o zdravstvenem stanju otroka predložiti tudi Potrdilo delodajalca obeh staršev, s katerim izkazujete upravičenost do nujnega varstva otrok.

Vse starše naprošamo, da se odgovorno odločate o nujnosti vključitve otroka v vrtec.

HVALA ZA RAZUMEVANJE in DOBRO SODELOVANJE!

Ravnateljica:

Daša Bokal