Barbara

DOBRODOŠLI V OSVEŽENO ENOTO BARBARA!

Dragi otroci, spoštovani starši, pozdravljeni v osveženi enoti Barbara!

Pričakale vas bomo strokovne delavke Bojana in Brigita, Špela in dve Darji, Neva in Katarina, Maruša in Petra, Neli in Danica ter dve Mateji. Za našo prehrano bo še vedno skrbela Maja, z nami pa bo tudi Alenka, delavka iz programa javnih del.

V teh dneh urejamo igralnice in pripravljamo vse potrebno, da 1. septembra sprejmemo vse otroke in jih spoznamo.

Starši, naprošamo vas za spoštovanje sprejetih ukrepov, in za razumevanje. Za vse nas so ti časi neprijazni in stresni, s skupnimi močmi pa lahko poskrbimo, da bo vsem skupaj lažje.

V želji po dobrem sodelovanju vam želim sporočiti še to: pogovor je most med ljudmi, kot je zapisal Albert Camus. Svoja pričakovanja, želje in tudi morebitne bojazni glede otrokovega bivanja v vrtcu zaupajte vašim vzgojiteljicam. Skupaj bomo našli pot.

Dobrodošli!

Vodja enote, Maruša Prelogar