Barbara

JESENSKI ŽIV - ŽAV

V torek, 22. oktobra, je potekalo prvo druženje otrok, staršev in vzgojiteljev enote Barbara. Uvodnemu delu, v katerem je bilo staršem na kratko predstavljeno, kaj se bo dogajalo v skupinah v letošnjem letu, je sledilo skupno druženje na igrišču. Otroci so se lahko preizkusili v spretnostnem poligonu, igranju šaha ali pa so v delavnicah pod mentorstvom vzgojiteljic ustvarjali različne izdelke iz materialov, ki nam jih ponuja narava v tem času. Izpod spretnih prstkov naših nadobudnežev, seveda tudi s pomočjo staršev in vzgojiteljic, so tako iz koruznega ličja nastale lutke, iz storžev ježki, jesensko obarvani drevesni listi, želodi, kostanji in drevesne vejice, pa so svoje mesto našli v namiznih ali stenskih dekoracijah. Manjkala ni niti glasba in kot se za pravo jesensko druženje spodobi, smo se posladkali tudi s kuhanim kostanjem in domačim čajem.

Najlepša hvala strokovnim delavcem enote Barbara za vaš trud pri organizaciji in izvedbi včerajšnjega simpatičnega dogodka.

mamica Petra Holešek