Barbara

PODALJŠANJE UKREPA ZAPRTJA VRTCA

Končuje se 6. teden kar smo morali zapreti vrata naše enote Barbara. Tako bo ostalo tudi v naslednjem, 7. tednu, kljub temu, da smo vsi nekako pričakovali drugačno obvestilo. Upali smo, da bomo v prihodnjem tednu skupaj z otroki v naših garderobah okrasili smrečici in otrokom december pričarali kar najbolj pravljičen in prazničen. Igralnice so okrašene, garderobi tudi. Vsi težko čakamo otroke, da bodo vstopili skozi vhodna vrata.  Žal, še ne.
V tem tednu bo naokrog hodil že prvi dobri mož. Naj v vaših domovih zadiši po medenjakih, razlega naj se smeh vaših otrok, ki jih bodo krasili. Večeri naj vam minevajo v miru in spokoju, ko boste  skupaj s svojimi najdražjimi pili vroč kakav in poskušali medenjake. To je  sreča, zadovoljstvo. Te drobne stvari so največja darila, ki jih v srcu nosimo vse življenje. Naj december za vas postane nepozaben, zaradi lepih, pravljičnih stvari in uresničitve vseh skritih želja.
In OSTANITE ZDRAVI.  Pogrešamo vas, vse male in velike.

Vsi zaposleni iz enote Barbara

Prosimo, da v nadaljevanju preberete obvestilo g. Ravnateljice Daše Bokal.

Datum: 3. 12. 2020

OBVESTILO O PODALJŠANJU UKREPA  - ZAPRTJE VRTCA

iz razloga preprečitve nadaljnjega širjenja virusa SARS CoV-2

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo tudi v tednu od 7. 12. 2020 do 11. 12. 2020 enote Vrtca Trbovlje ZAPRTE, na podlagi Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 152/20).

Na podlagi Sklepa o določitvi izjem od zaprtja Vrtca Trbovlje in organizaciji delovanja Vrtca  Trbovlje v minimalnem obsegu za zagotavljanje nujnega varstva otrok, št. 181-3/2020-4, z dne 23.10.2020, ki ga je izdala županja Občine Trbovlje, Jasna Gabrič, bo

tudi v prihodnjem tednu organizirano NUJNO VARSTVO v enoti PIKAPOLONICA (Rudarska cesta 10 a).

Staršem otrok, ki bodo z nujnim varstvom nadaljevali NI potrebno otrok ponovno prijavljati. Sporočite le, v kolikor otroka v vrtec ne bo oziroma če so kakšne spremembe.

V kolikor bi kdo izmed staršev potreboval nujno varstvo na novo, pa mora prisotnost otroka za prihodnji teden javiti na tel. št. 040 586 131 oziroma na e-mail naslov dasa.bokal@guest.arnes.si, do sobote, 5. 12. 2020 do 15.00.

Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, ki nujno potrebujejo varstvo, kar dokazujejo s potrdilom delodajalca obeh staršev.

Ob PRVEM prihodu otroka v vrtec, strokovnim delavkam izročite Izjavo o zdravstvenem stanju otroka (dobite jo TUKAJ) ter Potrdilo delodajalca obeh staršev (dobite ga TUKAJ).

V vrtcu bomo še naprej dosledno upoštevali protokol, ki ga imamo izdelanega za čas epidemije.

Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, po katerih delujemo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bodo obveščale vaše strokovne delavke, vse informacije pa najdete tudi na naši spletni strani https://www.vrtec-trbovlje.si/.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

Ravnateljica:
Daša Bokal