Barbara

» POVABIMO SONCE V VRTEC «

Letošnji Teden otroka bo potekal od 2. 10 2017 do  8.10. 2017. Tudi mi ga bomo obeležili, tako kot vsako leto. Osredotočili se bomo na naravo, ki nas obdaja. Zbirali bomo jesenske pridelke, plodove, se igrali, ustvarjali z njimi, pripravili razstavo jesenskih izdelkov, prepevali pesmice z jesensko tematiko, prisluhnili zgodbam o živalih, naravi, si ogledali igro v živo Pod medvedovim dežnikom.  Starejši otroci se bodo odpravili na jesenski izlet v gozd, se pridružili naj množičnemu teku na Stadionu Rudar, katerega organizira Atletska zveza Slovenije , mlajši pa se bodo zadržali zaenkrat v »našem« gozdičku. Skupaj pa bomo pripravili športno gibalno dopoldne in jesenski piknik v dopoldanskem času, kjer bomo okušali jesenske dobrote in kjer se bo  veliko plesalo in zabavalo.