Barbara

POZDRAV V NOVO ŠOLSKO LETO

Nekaj dni je že odkar smo po počitnicah odprli vrata našega vrtca. Vanj   suvereno  vstopajo otroci, ki vrtec že poznajo novi pa prihajajo v skupine še malce preplašeni, nezaupljivi, jokavi, saj pogrešajo svoje najbližje. Mesecu septembru pravimo uvajalni mesec. V tem času počasi in s posebno pozornostjo strokovne delavke pomagamo otrokom in njihovim staršem, saj je vstop otroka v vrtec pomembna prelomnica v njegovem življenju in  življenju celotne družine. Zato še malce potrpežljivosti in zaupanja. Večina otrok  že uživa v druženju z vrstniki, v najrazličnejšem ustvarjanju, igri in vsakodnevnih aktivnostih. Novo šolsko leto prinaša novo energijo in nove izzive. Naj bo kar se da mirno in prijazno. Našim otrokom želimo veliko prijetnih trenutkov, zanimive dejavnosti, igrivo učenje in mnogo prijateljstev.

Vaše strokovne delavke