Barbara

TEDEN OTROKA: "POVABIMO SONCE V VRTEC"

Teden otroka je potekal ob druženju otrok vseh skupin enote, ustvarjanju in zabavi. Raziskovali smo jesenske plodove in pridelke,  z njimi ustvarjali in jih občudovali na razstavi. Navdušenje in smeh je pri otrocih izzvala  predstava v živo Pod medvedovim dežnikom, ob pravljičnih uricah pa so se potopili v domišljijski svet živali. Prepevali smo jesenske pesmi ob spremljavi kitare ter plesali ob glasbi.

V okviru projekta Otroci tečejo smo v okolici vrtca izvedli tradicionalni Množični tek, na katerem se nam je pridružila tudi vaditeljica atletike, Maša Čaušević.

Pekli in sladkali smo se z bučnim in jabolčnim zavitkom ter z bučnimi piškoti,  teden pa smo zaključili s piknikom jesenskih dobrot in rajanjem.

Strokovne delavke