Barbara

USTVARJALNE " ŽOGICE "

Otroci skupine "Žogice", smo se na Dan slovenske hrane pripravljali doma, z izdelovanjem čebelic, plesom, peko medenjakov, prebiranjem zgodbe Čebelje težave... že v četrtek . Petek, pa se je pričel s Tradicionalnim slovenskim zajtrkom. Na mizi je bil seveda domač kruh, maslo, med in rezine jabolk. Njami!
in potem smo ustvarjali različne čebelice, plesali na pesem Zum zum in Čebelice. Nekateri pa so se že lahko posladkali z mehkimi domačimi medenjaki. Nekateri se pa še bodo, v prihodnjih dneh.
S pomočjo elektronske pošte smo si izmenjali fotografije izdelkov. Seveda pa ni manjkalo medsebojnih pozdravov in sporočil, kako se pogrešamo.
Pogrešamo naš vrtec Barbaro, naše igrače, najbolj pa prijatelje. Pogrešamo drug drugega in vse vas, ki vas poznamo.

Otroci skupine " žogice " z Mirando in Nino pošiljamo vsem, ki nas poznate, ali pa tudi ne, lepe, tople, prijazne, nasmejane pozdrave.

" Žogice "