Barbara

ZLATO PRIZNANJE NA CELJSKEM SEJMU ALTERMED IN FLORA

Strokovni delavki Bojana Burja in Maruša Prelogar sta tudi letos predstavljali enoto na celjskem sejmu Altermed. Predstavljali smo predvsem uporabo in predelavo zelišč, ki jih vzgojimo na naših vrtičkih ali naberemo na sprehodih v bližnjih gozdovih.
Prvič so bili na sejmu predstavljeni tudi KNAPOVSKI KEKSI, kulinarični spominek z lokalnim pridihom, ki ga je v sklopu projekta Turizem in vrtec razvila strokovna delavka Maruša Prelogar. Piškoti vsebujejo pretežno lokalne sestavine, vključno s koprivnimi semeni, nabranimi v okoliških gozdovih. Na sejmu so poželi veliko zanimanja.

S ponosom sporočamo, da smo za predstavitev na stojnici že drugo leto zapored dobili ZLATO priznanje! To priznanje je potrditev za naše odlično strokovno delo v programu Ekošola, za kar pa imajo zasluge tudi vaši otroci, pa tudi vi, dragi starši, ki sodelujete s prinašanjem materialov, izvajanjem dejavnosti v sklopu Gozdnega nahrbtnika in nadaljevanjem trajnostno naravnanih praks v vaših družinah. HVALA za vašo podporo in vaše sodelovanje!

Zapisala: Maruša Prelogar