Ciciban

MEHURČKI PRIJATELJSTVA

Mesec september je za nami in v vrtcu CICIBAN je že veselo in razigrano. V vrtcu deluje letos 9 skupin, ena izmed skupin najstarejših otrok, pa se veselo igra na OŠ AH. Zaradi še vedno aktualne Covid situacije skupine delujejo v treh mehurčkih jutranjega prihoda in popoldanskega odhoda domov. Vendar kljub temu so naši mehurčki polni smeha, otroške razigranosti in ustvarjalnosti.
V začeteku novega šolskega leta smo namenili čas predvsem medsebojnemu spoznavanju in uvajalnem obdobju tako otrok, kot tudi odraslih. Vendar ob začetku meseca oktobra lahko vsi skupaj rečemo, da se v vrtcu počutimo dobro in smo pripravljeni na nove izzive, ki so pred nami.
Veselimo pa se tudi tedna, ki je pred nami- to je TEDEN OTROKA, v katerem nas čakajo zanimive in aktivne dejavnosti.