Ciciban

OBISK INTERNE KNJIŽNICE SOVICE PIKE IN SENZORNE SOBE V VRTCU PIKAPOLONICA

Lep sončen dan smo izkoristili za daljši sprehod v vrtec Pikapolonica. Cilj sprehoda je bil obisk knjižnice sovice Pike in senzorne sobe. Na po smo se odpravili takoj po zajtrku in uspešno prehodili pot do cilja. Na poti smo si ogledali nekaj zanimivih stavb našega mesta, opazovali promet in se istočasno učili kako se je potrebno varno obnašati v prometu. V knjižnici sovice Pike, pa smo si ogledali samo knjižnico, ki je bogata z otroškimi knjigami, si izbrali knjige in jih prelistali, se igrali z lutkami, ter na koncu tudi izbrali nekaj knjig, ki smo si jih izposodili in odnesli v naš vrtec. Za konec smo se sprostili v senzorni sobi, ki je na nas delovala zelo pomirjajoče. Bilo nam je prijetno in obisk bomo v tem šolskem letu še ponovili.