Ciciban

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK: ZAJTRK S SADJEM - SUPER DAN!

Danes je v našem vrtcu potekal Tradicionalni slovenski zajtrk. Otroci so se na današnji dan pripravljali že nekaj dni. Vse strokovne delavke so z otroki ta dan pričakale na zanimiv in poučen način. Otroci so se že predhodno seznanili s pomenom Tradicionalnega slovenskega zajtrka, spoznali različno hrano- med, maslo,domači kruh, jabolko, mleko, si izdelali različne pogrinjke za zajtrk, spoznali "delo" čebel in zakaj so čebele pomembne v naravi, si ogledali film Kranjska čebela- čebela sivka, zaplesali na pesem o čebelicah in se posladkali s čisto pravimi svežimi medenjaki, ki so jih otroci iz skupine SONČKI spekli za vse nas.
Da si boste lažje predstavljali naša doživetja, pa prilagamo nekaj današnjih fotografij.
Otroci in strokovne delavke vrtca CICIBAN