Ciciban

ZAČETEK VRTČEVSKEGA LETA V ENOTI CICIBAN

Mesec SEPTEMBER. Začelo se je različno. Veliko veselja, pa tudi nekaj pretečenih solzic s strani novincev, ki so prvič vstopili skozi naša vrtčevska vrata. Vsi zaposleni smo se potrudili, da jim prvi mesec približamo čim lepše in jim prihod od doma čim bolj olajšamo. Konec meseca septembra v vrtcu ni več pretečeno veliko solzic.
V tem mesecu se je v vrtcu zvrstilo kar nekaj dogodkov, s katerimi smo obogatili naša druženja v novem vrtčevskem letu. Obiskala nas je zobna asistentka Nina s svojim prijateljem krokodilčkom Krištofom, ki sta nam skupaj prikazala kako se pravilno umiva zobke. Družili smo se vsi otroci iz enote. Prepevali smo že znane pesmice in se malce spoznavali med seboj. Starejše skupine otrok, pa so se udeležile festivala novomedijske kulture SPECULUM ARTIUM v Delavskem domu.
V starostni skupini otrok 3-4 leta (otroci iz skupine SOVIC), pa so začeli leto z veliko igre, novimi pravili v skupini in z gibanjem, tak znotraj vrtca kot tudi na igrišču. Prav tako se otroci urijo v samostojnosti na vseh področjih in so pri tem tudi zelo uspešni. Skupaj se imamo lepo. V tem šolskem letu, nas čaka še veliko novih izzivov in veliko novih dogodivščin. Veselimo se.
Vsem skupaj želimo lep začetek novega vrtčevskega leta,
strokovni delavki Anja in Andreja