Pikapolonica

DOBRODOŠLE MALE IN VELIKE PIKAPOLONICE

Z 18.5. 2020 naš vrtec po dolgih dveh mesecih zopet odpira svoja vrata in z nestrpnostjo pričakuje otroški smeh, starše in strokovne delavke, ki se bomo z veseljem vrnile v službo.  Igralnice, igrače in ostali prostori so pripravljeni za igro. Seveda pa bomo morali biti vsi skupaj malce bolj pozorni na samo higieno,  razkuževanje in  medsebojno druženje. Zato se bomo vsi skupaj držali določenih pravil, ki veljajo v tej situaciji:

• otroci, ki pridejo v vrtec morajo biti zdravi,
  • v zadnjih 14 dneh niso bil v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s sars-cov-2.
  • otroka smete v vrtec pripeljati (in odpeljati) starši ali oseba iz istega gospodinjstva.
  • otroci v vrtec ne prinašajo igrač in knjig od doma, niti nobenega odpadnega materiala.
  • pri prvem prihodu starši prinesete podpisano prilogo 3 – izjava staršev, da je otrok zdrav.
  • otroke prve starosti sprejemamo v garderobi. Pri tem sta  naenkrat v garderobi lahko 2 starša z otrokom.
  • starši vstopate v vrtec z masko, pred vstopom si razkužite roke
  • otroke druge starosti sprejemamo pred vhodnimi vrati vrtca.
  • starši vzdržujte potrebno razdaljo (1,5 – 2m) do vzgojiteljice in drugih staršev

TUDI STROKOVNE DELAVKE V VRTCU SE BOMO DRŽALE VSEH HIGIENSKIH PRAVIL, KI SO DOLOČENA S STRANI NIJZ.

NAJ SE V NAŠ VRTEC ZOPET VRNE ŽIVLJENJE!