Pikapolonica

JESENSKO SREČANJE V PIKAPOLONICI

Nič ni lepšega, ko zadiši po jeseni, kostanju, ko se gozd odene v pisane barve. Zato je to najbolj primeren čas za popoldansko druženje s starši in otroki. Že dober mesec so bili osrednja tema v naši enoti Škratki. Tisti ta prijazni pa tudi tisti, ki nam včasih ponagajajo (skrijejo copatke, igračke, če z njimi ne ravnamo lepo). Naučili smo se pesmice o škratkih in jih predstavili staršem. Na koncu pa smo tudi starše povabili, da smo skupaj zaplesali in se razmigali od glave do peta.