Pikapolonica

OBISK PORODNIŠNICE

Kljub temu, da je danes zunaj rahlo deževalo, nas to ni ustavilo, da se ne bi odpravili v porodnišnico, saj je naš Tai postal starejši bratec.  V porodnišnici smo si ogledali slike majhnih dojenčkov, se o dojenčkih pogovarjali, spoznali kakšni se rodijo in kaj najraje pijejo. Najbolj pa smo se razveselili, ko smo zagledali čisto pravo malo dojenčico, staro komaj dva dni. Ugotovili smo, da je zelo majhna in da najraje spi. Na poti nazaj proti vrtcu pa smo si ogledali tudi čisto pravo reševalno vozilo.

Otroci in strokovni delavki skupine Slončki

Tudi v skupini Ježki smo se razveselili novice, da je Tjaša dobila bratca.  Z velikim veseljem in navdušenjem smo obiskali njenega malega bratca in mamico v porodnišnici ter doživeli novo in zelo lepo izkušnjo.

Otroci in strokovni delavki skupine Ježki