Pikapolonica

OBVESTILO O PODALJŠANJU UKREPA - ZAPRTJE VRTCA

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo tudi v tednu od 30. 11. 2020 do 4. 12. 2020 enote Vrtca Trbovlje ZAPRTE, na podlagi Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 152/20).

Na podlagi Sklepa o določitvi izjem od zaprtja Vrtca Trbovlje in organizaciji delovanja Vrtca  Trbovlje v minimalnem obsegu za zagotavljanje nujnega varstva otrok, št. 181-3/2020-4, z dne 23.10.2020, ki ga je izdala županja Občine Trbovlje, Jasna Gabrič, bo

tudi v prihodnjem tednu organizirano NUJNO VARSTVO v enoti PIKAPOLONICA (Rudarska cesta 10 a).

Staršem otrok, ki bodo z nujnim varstvom nadaljevali, NI potrebno otrok ponovno prijavljati. Sporočite le, v kolikor otroka v vrtec ne bo oziroma, če so kakšne spremembe.

V kolikor bi kdo izmed staršev potreboval nujno varstvo na novo, pa mora prisotnost otroka za prihodnji teden javiti na tel. št. 040 586 131 oziroma na e-mail naslov dasa.bokal@guest.arnes.si, do sobote, 28. 11. 2020 do 15.00.

Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, ki nujno potrebujejo varstvo, kar dokazujejo s potrdilom delodajalca obeh staršev.

Ob PRVEM prihodu otroka v vrtec, strokovnim delavkam izročite Izjavo o zdravstvenem stanju otroka (dobite jo TUKAJ) ter Potrdilo delodajalca obeh staršev (dobite ga TUKAJ).

V vrtcu bomo še naprej dosledno upoštevali protokol, ki ga imamo izdelanega za čas epidemije.

Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, po katerih delujemo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bodo obveščale vaše strokovne delavke, vse informacije pa najdete tudi na naši spletni strani https://www.vrtec-trbovlje.si/.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

Ravnateljica:

Daša Bokal