Pikapolonica

OBVESTILO O PODALJŠANJU UKREPA - ZAPRTJE VRTCA iz razloga preprečitve nadaljnjega širjenja virusa SARS CoV-2

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo tudi v tednih od 16. 11. 2020 do 27. 11. 2020 enote Vrtca Trbovlje ZAPRTE, na podlagi Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 152/20).

Na podlagi Sklepa o določitvi izjem od zaprtja Vrtca Trbovlje in organizaciji delovanja Vrtca  Trbovlje v minimalnem obsegu za zagotavljanje nujnega varstva otrok, št. 181-3/2020-4, z dne 23.10.2020, ki ga je izdala županja Občine Trbovlje, Jasna Gabrič, bo

tudi v prihodnjih dveh tednih organizirano NUJNO VARSTVO v enoti PIKAPOLONICA
(Rudarska cesta 10 a).

Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, ki nujno potrebujejo varstvo.

ZARADI ZAOSTROVANJA UKREPOV S STRANI DRŽAVE JE POMEMBNO, DA STARŠI, KI POTREBUJEJO NUJNO VARSTVO PONOVNO PRINESEJO POTRDILA OBEH DELODAJALCEV, da je njihovo delo nujno in ni možna prerazporeditev delovnega časa.

Da bomo NUJNO VARSTVO lažje organizirali, vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka na tel. št. 040 586 131 oziroma na e-mail naslov dasa.bokal@guest.arnes.si, do sobote, 14. 11. 2020 do 15.00.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO in ODGOVORNOSTJO presodite ali varstvo v vrtcu zares potrebujete.

Ob prihodu otroka v vrtec, strokovnim delavkam izročite Izjavo o zdravstvenem stanju otroka (dobite jo TUKAJ) ter Potrdilo delodajalca obeh staršev (dobite ga TUKAJ).

Prosimo, da upoštevate naša navodila, pravila in protokole, po katerih delujemo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bodo obveščale vaše strokovne delavke, vse informacije pa najdete tudi na naši spletni strani https://www.vrtec-trbovlje.si/.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

Ravnateljica:

Daša Bokal