Pikapolonica

PONOVNI ŽIV ŽAV V NAŠEM VRTCU

Obveščamo vse starše, da naš vrtec s 1. 6. 2020 začne delovati po času pred epidemijo. V vrtec se poleg otrok, ki so začeli obiskovati vrtec z 18. 5., vrnejo tudi ostali otroci, ki so bili do konca meseca maja še doma.

Še vedno veljajo isti higienski ukrepi kot do sedaj. Poudarek je še vedno na razkuževanju, osebni higieni in predvsem na tem, da otroci in zaposleni prihajajo v vrtec ZDRAVI.

Starši otroke oddate pred vrtcem ( starost otrok 3 – 6 let ), kjer jih sprejmejo strokovne delavke in jih pospremijo v igralnico. Starši mlajših otrok, lahko ob uporabi maske, pospremijo otroka do igralnice.

Med otroki jasličnih skupin in otroki predšolskih skupin ni združevanja. Tudi igra na igrišču poteka po etapah, kjer se skupine otrok med seboj ne družijo.