Pikapolonica

PRIDI V VRTEC

Začetki so navadno malce bolj težki, tem pa sledijo lažji in dobri konci. Solzice ob prihodih otrok se posušijo, klici za starši potihnejo, zamenja pa jih otroška vedrina in smeh. Otroci se v vrtcu počutijo domače in toplo v varnih naročjih strokovnih delavk, med zanimivimi igračami ter pri dejavnostih, ki se dogajajo v igralnicah in na igriščih. Možnosti za igro, raziskovanje in učenje je mnogo, ob tem pa se otroci med seboj spoznavajo in družijo.
Medtem ko v teh prvih dneh mlajše skupine bolj spoznavajo našo enoto, se starejše že potepajo naokrog ali pa jih pride kdo obiskat kar v vrtec. Tako so se že zabavali ob Mini olimpijadi in v DDT obiskali festival novomedijeke kulture Speculum Artium. Skupine starejšega starostnega obdobja so se zbrale na skupnem srečanju, kjer so prebrale pravljico o Gospe jeseni ter prepevale jesenke pesmi ob zvokih kitare.
Le kaj vse se bo še dogajalo. Zagotovo mnogo stvari. Zato le ... pridi v vrtec!